poniedziałek, 3 października 2016

ARCHITEKT

Pracownia architektoniczna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i
międzynarodowym poszukuje osoby na stanowisko:

ARCHITEKT

Opis stanowiska:

•       Projektowanie obiektów użyteczności publicznej
•       Udział w procesie projektowym na wszystkich jego etapach –koncepcja,
projekt budowlany, projekt wykonawczy
•       Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji projektowej

Wymagania:
•       Wykształcenie wyższe - architektura
•       Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie
•       Biegła znajomość programu AutoCad, Revit, SketchUp, V-Ray, Photoshop
•       Znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz
procedur administracyjnych
•       Kreatywność, innowacyjne podejście w projektowaniu
•       Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
•       Skrupulatność, zaangażowanie, umiejętność wyciągania wniosków
Mile widziane:
•       Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania
bez ograniczeń
•       Obsługa programów do wizualizacji
•       Doświadczenie przy realizacji dużych inwestycji

Oferujemy:

•       Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
•       Szkolenia, realną możliwość rozwoju zawodowego
•       Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów
•       Stabilne zatrudnienie

biuro@q2studio.pl